PROmotion 1928: Yatak Fonksiyonlu Zarif Alman Koltuk Takımı Modelleri

Boş zamanınızın tadını çıkarın ve himolla Polstermöbel’in modern, konforlu kanepesinde rahatlayın. PROmotion 1928 serisindeki 40’tan fazla modelin tümü hafif görünümleriyle ayırt edilir. Mobilya narin ayaklarla geliyor ve neredeyse yüzüyormuş gibi görünüyor. Modüler süit veya kanepe veya tek kişilik şezlong olarak mevcuttur. Entegre koltuk derinliği ayarı ve elektrikli bacak desteği sayesinde arkanıza yaslanıp rahatlayabilirsiniz. Oturma pozisyonunuzu kolayca ayarlamak için koltuğun yan tarafındaki açma / kapatma düğmesini kullanın.

PROmotion 1928 Koltuk Takimi
PROmotion 1928 Koltuk Takimi

Kendi süitinizi tasarlayın

Çeşitli renk ve kalitelerde yaklaşık 600 farklı kumaş ve 200 deri arasından seçim yapın. himolla, birçok farklı örtü, köpük ve hareket etmeyen, yük taşıyan parçalar için beş yıl garanti vermektedir. PROmotion 1928 mobilyalarındaki şık metal ayaklar (fırçalanmış) paslanmaz çelik veya (toz boyalı) antrasit kaplamaya sahiptir. Tercih ettiğiniz koltuk gerilimini de seçebilirsiniz: Superlastic yumuşak veya Superlastic med. Çeşitli yapılandırma seçenekleri, mobilyalarınızın görünümünü ve oturma konforunu belirlemede belirleyici bir rol oynadığınız anlamına gelir.

Zarif Alman Koltuk Takimi Modelleri
Zarif Alman Koltuk Takimi Modelleri

Karakteristik detaylar

PROmotion 1928, modern tasarımın altını çizen dar yan parçalarıyla ayrılmıştır. Manuel koltuk derinliği ayarı ile arkaya ek olarak, fonksiyonel döşemeli mobilyalar da sorunsuz bir şekilde ayarlanabilen kolçaklara sahiptir. Mobilyalar eklenebilir koltuk başlıkları ile de temin edilebilir. Recamier katlanabilir yan parçalara sahiptir. Çeşitli dekorlardaki eşleşen tabureler, sandalyeler ve masa elemanları, uzanmış kanepenize veya şezlongunuza şık eklemeler sunar. Daha da fazla konfor için, kanepenize uyacak şekilde tasarlanmış bel yastıkları da sipariş edebilirsiniz.

Zarif Alman Koltuk Takimi
Zarif Alman Koltuk Takimi
Suet Koltuk Takimi Modelleri
Suet Koltuk Takimi Modelleri
Alman Koltuk Takimi
Alman Koltuk Takimi

Leave A Reply

Your email address will not be published.