Aniline Deri Koltuk – Neden Birini Seçmelisiniz?


Aniline deri kanepeler, satın alabileceğiniz en kaliteli kanepelerden bazılarıdır. Anilin boyama işlemi, deri kanepeyi tamamen yapmak için kullanılan deriyi renklendirir, bu nedenle bir çizik alsanız bile, üst katmanın altındaki deri hala aynı renktedir.

Anilin deri orijinal derideki kusurları kapsamadığından, deri koltuk yapmak için kullanılacak kusurlar olmadan çok yüksek kalitede olmalıdır.

Anilin deri kanepeler tam taneli deriden yapılmış ve deriyi boyamak için bir tambura batırılmıştır. Deri daha sonra derinin görünümünü değiştirmek için başka bir işlem yapılmadan anilin kanepe oluşturmak için kullanılır.

Bu, kanepe için kullanılan derinin nefes alabilmesini sağlar. Zamanla ve uygun bakım ile anilin deri kanepe bir patina geliştirecektir. Herhangi bir leke deriye kısa sürede emilecek ve fark edilmeyecektir.

Anilin deri kanepeler, bazen ucuz deri mobilyalar yapmak için kullanılan daha düşük kaliteli split deri yerine tam tahıl deri ile yapıldığı için mevcut en güçlü deri kanepelerden bazılarıdır.

Ancak, bakımlarının düzgün yapılması gerekir. Bu doğal deri olduğundan, deri üzerinde herhangi bir sıvı kullanmak istemezsiniz. Bir şey dökmeniz gerekiyorsa, döküntüyü mümkün olduğunca temizlemek için temiz ve kuru bir bezle silin ve sonra deriye emilmesi için yalnız bırakın.

Derinin kurumasını veya solmasını önlemek için anilin deri kanepenizi güneşten uzak tutun ve doğrudan ısıdan uzak tutun. Tam tahıl kanepenizde yağ, balmumu veya silikon içeren hiçbir şey kullanmak istemezsiniz, çünkü bu ona zarar verir.

Anilin kanepeler genellikle bu kanepeleri üretmek için kullanılan yüksek kaliteli deri nedeniyle oldukça pahalıdır. İndirimli bir fiyata bile, daha düşük kaliteli deri kanepelerden daha pahalı olabilirler. Ancak, kalite için ödeme yapıyorsunuz ve sizin için ne ödeme olsun.

Anilin deri kanepelerin maliyeti ve bu kanepelerle sıvı dökülmelerini mümkün olduğunca önlemeye ihtiyaç duyması nedeniyle, küçük çocukları olanların daha çocuk dostu diğer kanepelere yapışması en iyisi olabilir. Kaynak: Domleathersofa dot com

Leave A Reply

Your email address will not be published.