Koltuk Rehberi: En İyi Deri Koltuk Nasıl Satın Alınır


Yeni bir deri koltuk satın almak herkes için yeni bir çağın başlangıcıdır … deri kanepeniz konfor, rahatlama ve gevşeme yeriniz olacaktır. Bu kararı hafife almak için aldanmayın! Satın aldığınız kanepenin sizin için en iyi deri kanepe olduğundan emin olmanız gerekir. Bunu yapmak için, mümkün olan en iyi kanepeyi elde etmek için bazı basit adımları izlemeniz gerekir.

Ne Tür Deri Arıyorsunuz?

Gerçek gümrüklü deri alabilir veya sizin için suni deri seçebilirsiniz. İkisi arasında seçim yapmanın ilk adımı fiyat farkıdır. Suni deri çok daha ucuz, gerçek deri çok daha pahalıdır. Bununla birlikte, her ikisinin de aradığınız kaliteye sahip olacağını unutmayın, ancak malzemeyi seçmek bir ilktir.

Ayrıca her malzemenin bakımı hakkında düşünmeniz gerekir. En iyi deri kanepe için kanepeleri korumak için ne kadar zaman ve para harcamak istediğinizi düşünmeniz gerekir. Gerçek deri uzman ürünlere ihtiyaç duyar ve normal ev temizleyicinize püskürtülemez.

Renginizi Seçin

Satın aldığınız kanepenin sizin için en iyi deri kanepe olduğundan emin olmak, mobilyalarınızın geri kalanıyla eşleştirmek anlamına gelir. Odanıza iyi bakın. Koltuğunuzun göze çarpan bir parça olmasını ister misiniz? Yoksa genel iç mekana uyum sağlamayı mı tercih edersiniz?

Gerçek deri kanepelerin renkleri sınırlıdır, bu nedenle parlak kırmızı bir standout kanepe parçası arıyorsanız yararsız olabilir. Ancak suni deri çeşitli parlak ve nötr renklerde gelir. İdeal ‘en iyi deri kanepeniz’ mor olacaksa, büyük olasılıkla suni deri olacaktır.

stil

Retro mi yoksa klasik mi? Modern mi antika mı? Kanepenizin stilini seçmek odanın görünüşünü gerçekten etkileyecektir. Daha klasik bir şey arıyorsanız, bir chesterfield kanepe bu ihtiyacı karşılamak için iyi olurdu. Kapitone sırtlarla, bunlar en iyi deri kanepe o antika havayı arayan biri için.

Modern bir kaplama tercih etmiyorsanız ve mükemmel deri kanepe, krom bacaklara ve temiz kanepe hatlarına ve hatta kanatlı kollara maruz kalacak. Odanız için istediğiniz özelliklere bakın ve buna göre seçim yapın.

Nasıl Oturuyorsunuz?

Güzel bir firmaya sahip olmayı mı tercih edersiniz yoksa içine batırılabileceğiniz bir kanepe sırtını mı istiyorsunuz? Kullanabileceğiniz farklı kanepe türlerine bakın ve sizin için kanepe tarzı ne tür bir şey olacağını görün. Recliner’ların hala squashy ve rahat bir sırt için seçenek olduğunu unutmayın. Karar veremiyor musunuz? Sizin için en iyi kanepeyi test etmek için neden bir mağaza mağazasını ziyaret etmiyorsunuz?

Leave A Reply

Your email address will not be published.