Koltuk Takımı Tasarımları

Kanepeler üç ana boyda gelir. Tam kanepe 2,13 m genişliğindedir. İki kişilik ve aşk koltuğu gibi daha küçük versiyonlar 1.52-2.03 m arasında değişiyor. Standart koltuktaki varyasyonlar arasında modüler eşyalar ve divanlar veya dönüştürülebilir çekyatlar gibi özel kullanımlı kanepeler bulunmaktadır. Süs tasarımları daha az dayanıklı olmak zorunda değildir, ancak gündelik kullanımı davet etmezler. Bir kanepenin tasarımı, yapılacak olan kullanıma ve onu en çok kullanacak insanların ortalama büyüklüğüne göre ayarlanabilir. Örneğin derin bir koltuk, uzun boylu insanlar için iyidir, ancak daha kısa bireyleri kolayca barındırmaz. Bir kanepenin tarzı genellikle sanatsal ifadeler ve dinlenme olarak ikiye katlanan kolları tarafından belirlenir. Bazı oturma mobilya stilleri bu kol tasarımlarının isimleri ile bilinir. Fazla doldurulmuş kanepe, ticarette vakıfta birden fazla muslin tabakasının kullanımını göstermek için denir.

Oturma odası paylaştığınız yerdir. Burada sıcak bir içecek, bir şaka, favori bir TV şovu ortak kullanıma açıktır. Ama aynı zamanda kim olduğunuzun hikayesini, kelimelerle değil, iç mekanlarınızla paylaştığınız yerdir. Tüy lite, şık, şık ve en önemlisi rahat tasarımlarla, herkesin hikayesine uyacak kadar çeşitli ev mobilyaları sunar.

Klasik bir kanepenin modern bir yorumu olan Vitra’dan Place Three Seater Sofa, en iyi şekilde alçak oturma alanıdır. Yumuşak kumaş veya deriden hacimli, hafif yuvarlatılmış yastıklar, bu kanepeyi uzun bir günün ardından batmak için davetkar bir yer haline getirir veya özel birisine rahatça uzanır.

Kanadalı romancıdan ilham alan bir isim ile bu kanepe, en sevdiğiniz kitabı kucaklamak ve okumak için mükemmel bir yerdir. Hem kadınsı hem de zarif olan Atwood Sofa, alevlenmiş bacaklara ve düğmeli detaylara sahiptir. Hem ön hem de arka dikişlere yapılan borular, Atwood Sofa’da mükemmel bir son dokunuş sağlar.

İkonik parçalardan esinlenen Jane Sofa yüzyılın ortalarında zarif bir görünüme sahiptir. Düğmeli püsküllü yastıklar ile birlikte şık çizgiler Jane Sofa’nın çeşitli iç stillerle çalışmasını sağlar. FSC Sertifikalı ahşaptan inşa edilmiş ve zemin hasarını önlemek için her bacağında paslanmaz çelik taban ve plastik tamponlar bulunan Jane Sofa, kıvrılmak veya tarzda dinlenmek için harika bir yerdir. Tüm kumaşlar CA 117 onaylıdır ve çift sürtünme testi yapılmıştır.

Dinlenme üç kişilik kanepe: Tasarım Andersen & Voll By Muuto. Rest, sizi arkanıza yaslanmaya ve rahatlamaya davet eden sıcak ve davetkar bir kanepe serisidir! İç çelik taban ve ahşap çerçeve ve yumuşak yastıklama ve tüy dolgusu ile tanımlanmış arka ve alt kısmı olan Rest 3-Seater Koltuk, sağlam, şık ve rahat bir tasarımın üçlüsüdür. Çeşitli zengin döşeme seçeneklerinden birini seçin. Ayrıca 2 kişilik bir versiyonda sunulmaktadır.

Leave A Reply

Your email address will not be published.