Sandalye ve Kayar Kapaklı Kanepelerin Avantajları

Sandalye ve koltuk kılıfları, yıpranmış mobilyalara yepyeni bir görünüm kazandırmak için mükemmeldir. Odanız bir makyajla yapabilirse, kanepelerinize ve sandalyelerinize bazı hazır slipcovers yerleştirmek, bir odanın görünüşünü ve hissini fazla güçlük veya masraf olmadan dönüştürmenin hızlı ve kolay bir yoludur. İşte slipcovers kullanmak için 8 iyi neden:

1. Mobilya örtüleri, uzanmış koltuk ve kanatlı sandalyeler, kesitli kanepeler, loveseats ve osmanlılar da dahil olmak üzere her türlü koltuğa uyacak şekilde çeşitli boyut ve şekillerde gelir.

2. Streç slipcovers da yumuşak ve oturup rahat dayanıklı kumaşlar bir seçim gelir. Popüler malzemeler dimi, denim ve suni süettir.

3. Çoğu kanepe ve sandalye slipcovers tamamen makinede yıkanabilir, bu yüzden bakımı kolaydır. Döşemenizi koruyan bir kılıfla, kazara yiyecek veya içecek dökülmeleri veya evcil hayvanlar veya çocuklar tarafından yapılan kirli lekeler hakkında endişelenmenize gerek yoktur.

4. Aralarından seçim yapabileceğiniz muazzam bir renk ve desen yelpazesi var, bu yüzden dekorunuzla harika görünen bir kılıflı tasarım bulabilmelisiniz.

5. Slipcovers, evinizi dekore ettiyseniz veya taşıdıysanız, eşleşmeyen mobilyaları koordine etmek veya kanepelerinizde ve sandalyelerinizde yeni bir renk şemasıyla uygun fiyatlı bir yol sunar.

6. Yarı takılmış slipcovers giymek gerçekten basittir, pürüzsüz, kırışıksız bir yüzey için mevcut döşemenin üzerine rahatça oturur. Elastik, fermuar veya kravatlarla yerinde tutulurlar ve mobilyalara yeni ve akıllı bir görüntü verebilirler.

7. Slipcovers, odanızın görünümünü anında değiştirme özgürlüğü vererek dakikalar içinde değiştirilebilir. Mevsimlere göre değişmek için birkaç takım kaydırıcı tutmak isteyebilirsiniz. Ya da günlük kullanım için bir setiniz ve özel günler için başka bir setiniz olabilir.

8. Aile odasında veya yatak odasında kullanmak için kanepe, yatar koltuk ve kanatlı sandalye slipcoverslerinin yanı sıra, konukları eğlendirmek ya da kaliteyi korumak için günlük yemek sandalyelerinizi giymenizi sağlayan her türlü yemek odası sandalye slipcoversi vardır. aşınma ve yıpranmadan döşeme.

Bütçenizi patlatmadan evinize makyaj yapmanın bir yolunu arıyorsanız, bazı ucuz slipcovers çözüm olabilir.

Leave A Reply

Your email address will not be published.