Uyuyan Kanepe Çekme Kanepeleri İçin Hangi Yatak Örtüleri Kullanılır?

Ailenizin ve arkadaşlarınızın evinizde kalması eğlencelidir, bu nedenle birçok insan çekyat (aka yataklı kanepeler ve çekyat kanepeler) ve / veya futonlar için bir noktaya getirir. Bu hazır yataklar son derece kullanışlıdır ve evin hemen her yerine yerleştirebilirsiniz.

Resmi bir konuk odanız yoksa çekyat ve futonlar özellikle harikadır. Belki başka bir odayı yeniden kullanabilirsiniz. Örneğin, bir ofis, oturma odası veya esas olarak bir kanepe olarak işlev göreceği aile odasına yerleştirilebilirler, ancak bir gecede konuklar geldiğinde anında bir yatağınız olacaktır.

Boyutları

Bunu aklınızda tutarak, elinizdeki alana bir göz atın ve Cabrio uyuyanınız için gereken boyuta karar verin. Genellikle tam boy veya kraliçe yatak olarak pazarlanırlar, ancak çok azı ikiz yataktır.

Linens

Çekyatınız veya futonunuz için doğru yatak çarşaflarını satın almak isteyeceksiniz. Söylemeye gerek yok, çoğu kişi gereken uygun yataklar söz konusu olduğunda clueless ve konuklar gece boyunca hareket eden veya çıkan yapraklarla bırakılır.

Alışveriş yaparken, yatağın normal bir yataktan çok daha ince olduğuna dikkat edin. Bu nedenle, kesin boyutları doğrulamak için beraberinde gelen bilgi broşürünü okumanız çok önemlidir. Geleneksel tam boyutlu çarşaf takımlarıyla giydirmeniz gerekip gerekmediğini veya özel yatak gerektirip gerektirmediğini bilmek için bunlara ihtiyacınız olacaktır. Geniş ve çeşitli bir çekyat ve futon pazarı olduğundan, bazıları düzenli çarşaflara ihtiyaç duyarken, diğerleri özel sipariş edilen çarşaflara ihtiyaç duyar. Yorgan veya yorgan gelince, geleneksel tam veya kraliçe boy yorgan veya yorgan kullanabilirsiniz.

Dolgu malzemesi

Bir çekyat veya futon için alışveriş yaparken akılda tutulması gereken bir başka şey, en rahat şekilde nasıl donatılacağıdır. Çekyatlı yatakların inceliği nedeniyle misafirleriniz altındaki çerçeveyi hissedebilirler. Çarşafın altına kuş tüyü yatak veya yatak topper gibi ekstra dolgu yerleştirmenizi öneririz. Bu, yatağa daha fazla yastıklama sağlayacak, altındaki çerçevenin hissini azaltacak ve misafiriniz için daha rahat bir deneyim sağlayacaktır.

Siz ve misafirleriniz çekyat veya futon deneyiminden korkmanıza gerek yok. Konuklarınızın konforunu göz önünde bulundurarak, çekyatınız veya futonunuz rahatlık, destek ve evden harika bir uyku deneyimi yaşayabilir!

Tebrikler ve konukların gelmesine izin verin!

Leave A Reply

Your email address will not be published.